Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů 

Ze zákonné lhůty máte právo zakoupené zboží z e-shopu do 14 dnů od převzetí vrátit (tedy odstoupit od smlouvy). A to bez udání důvodu. Nevztahuje se na výrobky na míru.

Postup pro vracení

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy nám můžete zaslat elektronicky na neons@neons.cz nebo vyplňte formulář pro vrácení, který jste obdrželi spolu se zbožím. Ten vložte do balení, které nám posíláte zpět. V obou případech by formulář či e-mail měl obsahovat tyto informace:

- číslo objednávky

- kontaktní údaje

- informaci, zda se jedná o výměnu, vrácení či reklamaci zboží

- případný popis problému

- číslo účtu (pokud se liší od účtu, ze kterého byla obj. zaplacena) kam máme vrátit peníze.

Vrácené zboží nám pošlete na adresu: Hlavní 39, 252 34 Průhonice. Vrácené zboží doporučujeme vracet v originálním obalu, nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství a schopné dalšího prodeje. Nezapomeňte zároveň ani na fakturu, kterou jste obdrželi společně se zbožím.

Odstoupení od kupní smlouvy nám musí být doručeno nejpozději v poslední den 14denní lhůty. Nestačí jej v tento den pouze odeslat. Zboží může být po vzájemné dohodě vráceno i později. Končí-li 14denní lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den. Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy nám je doručeno odstoupení od smlouvy.

Na vyřízení požadavku při vrácení zboží máme zákonnou lhůtu 30 dnů. Tato lhůta běží v případě, že máme od vás veškeré podklady. Většinou však zvládneme vyřízení rychleji.

Podmínkou k úspěšnému přijetí vraceného zboží a vyplacení peněz zpátky na váš účet je, že jste zakoupenou věc nijak nepoužívali. Některé druhy produktů navíc musí být v původním obalu, jak určuje každý obchodník v podmínkách svého e-shopu, některé naopak rozbalit můžete.

Prosíme, berte do úvahy, že standartní vracení funguje jen pro zboží, které pak lze opakovaně prodat (nejedná se o reklamaci ale o vracení bez udání důvodu). Tedy nejde to například u zboží, které bylo vyrobeno přímo pro vás (jako například svítící se cedule na míru).

.