3D Loga a objemová písmena

Potřebujete logo do interiéru nebo exteriéru? Jste tu správně! Vyrábíme prostorová loga na zakázku z dřevěné překližky, plexiskla, PVC, apod.

Od potvrzené objednávky Vám to vyrobíme většinou do týdne-dvou, záleží ale na složitosti a dalších faktorech. Vše si potvrdíme.

Podívejte se níže co nabízíme ↓

Nápisy a loga z plexiskla mají řadu výhod. Tento materiál má velice dlouhou životnost jak v interiéru tak i v exteriéru. Vypadá velice elegantně. Povrch může být lesklý či matný. Lze kombinovat i s jinými materiály, vytvářet dvouvrstvová písmena nebo několika vrstvová loga na podložce. Ukázky najdete níže.

Firemní logo vyrobené z plexiskla je ideální řešení z hlediska poměru cena/výkon. Loga a nápisy můžou být na podložce nebo i samostatně každý díl zvlášť a pak to stačí nalepit na zeď.

Instalace je pak velice jednoduchá - připravíme papírovou šablonu, kterou nejdříve papírovou páskou přilepíte na zeď, a pak do vyřezaných děr přilepíte jednotlivé části loga.

Ukázky naších prací

Dřevěná loga a nápisy

Přírodní materiál - ideální řešení pro ty, kdo chce pořídit ekologičtější variantu. Loga a nápisy vypadají dobře v přírodním i barevném provedení. I dřevo může být instalováno v exteriéru i interiéru. Díky precizní povrchové úpravě vydrží dlouho,

Věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí a může vytvářet příjemný kontrast i v ultra moderním interiéru. Vše je jen o dobře zvoleném designu.

Jak vypadá proces objednávky loga:

 1. Pošlete nám nezávaznou poptávku s požadavky přes formulář níže nebo na email neons@neons.cz
 2. Odpovíme vám do 24 hodin. Navrhneme možnosti realizace, cenovou nabídku a předpoklad doby výroby.
 3. Potvrdíte objednávku, uhradíte zálohovou fakturu, dostanete termín dodání a my se pustíme do výroby.

Proč si vybrat Neons

 • Vyrábíme vlastnoručně v Praze.
 • Dodání do jednoho-dvou týdnů, možná expresní výroba. 
 • Individuální přístup a orientace na zákazníka.
 • Můžeme pracovat s jednoduchou představou, ale i s detailním nápadem.
 • Grafický návrh zdarma.
 • Naši zákazníci se k nám vrací.
 • Opravdu nám záleží na tom co děláme. 
 • Nemyslíme si, že dobré je dost dobré. 

Poslat nezávaznou poptávku