3D Loga a objemová písmena

Potřebujete logo do interiéru nebo exteriéru? Jste tu správně! Vyrábíme prostorová loga na zakázku z dřevěné překližky, plexiskla, tvrzeného polystyrénu, PVC.

Od potvrzené objednávky Vám to vyrobíme většinou do dvou týdnů, záleží ale na složitosti a dalších faktorech. Vše si potvrdíme.

Podívejte se níže co nabízíme ↓

Nápisy a loga z tvrzeného polysterénu

Jeden z nejlevnějších a proto nejpopulárnějších materiálů pro 3D písmena. Tvrzený polystyrén se díky malé hmotnosti a velké odolnost proti vlhkosti používá v interiéru a exteriéru. Lze ho snadno instalovat, stačí přilepit.

Písmena se dělají síly v rozmezí 10-100 mm. Z tohoto materiálu lze snadno vyřezat jakýkoliv tvar a docílit přesné barvě z vzorníku RAL.  Polystyren lze kombinovat i s jinými materiály. Dokážeme tedy ceduli vytvořit přesně podle loga.

3D loga a písmena z plexiskla

Nápisy a loga z plexiskla mají řadu výhod. Tento materiál má velice dlouhou životnost jak v interiéru tak i v exteriéru. Je poněkud dražší, ale vypadá velice elegantně. Může být lesklé či matné. Lze kombinovat i s jinými materiály, vytvářet dvouvrstvové písmena - jak můžete vidět na foto, kdy je například základ čirý, a přední část je barevná. 

Firemní logo vyrobené z plexiskla je ideální řešení z hlediska poměru cena/výkon v případě, že nepožadujete nápis příliš tlustý. Ideální tloušťky pro tento typ nápisu je 5 až 10 mm. 

Dřevěná loga a nápisy

Přírodní materiál - ideální řešení pro ty, kdo chce pořídit ekologičtější variantu. Loga a nápisy vypadají dobře v přírodním i barevném provedení. I dřevo může být instalováno v exteriéru i interiéru. Díky precizní povrchové úpravě vydrží dlouho,

Věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí a může vytvářet příjemný kontrast i v ultra moderním interiéru. Vše je jen o dobře zvoleném designu.

Jak vypadá proces objednávky loga:

 1. Pošlete nám nezávaznou poptávku na výrobu loga a Vaše požadavky níže ve formuláři. 
 2. Odpovíme vám do 24 hodin. Navrhneme možnosti realizace, cenovou nabídku a předpoklad doby výroby.
 3. Potvrdíte objednávku, uhradíte zálohovou fakturu, dostanete termín dodání a my se pustíme do výroby.

Proč si vybrat Neons

 • Vyrábíme vlastnoručně v Praze.
 • Dodání do 2 týdnů, možná expresní výroba. 
 • Individuální přístup a orientace na zákazníka.
 • Můžeme pracovat s jednoduchou představou, ale i s detailním nápadem.
 • Grafický návrh zdarma.
 • Naši zákazníci se k nám vrací.
 • Opravdu nám záleží na tom co děláme. 
 • Nemyslíme si, že dobré je dost dobré. 

Poslat nezávaznou poptávku