FAQ

1. Otázka: Co je to vůbec LED neon?
Odpověď: LED neon vznikl jako náhrada klasického skleněného neonu. Jednoduše řečeno - jedná se o silikonovou pásku, uvnitř které jsou LED žárovky svítící v určitém intervalu, což umožňuje rovnoměrné svícení. Detailní popis technologie najdete zde.


2. OtázkaProč to tolik stojí?
Odpověď: Naše LED neonové cedule jsou vyráběny ručně speciálně vyškolenými pracovníky. Každý element se mezi sebou musí spojit, odzkoušet. A vše je vyráběno na míru podle Vaších nejmenší potřeb.


3. Otázka: Vyrábíte cedule na míru? 

Odpověď: Ano, vyrábíme LED neonové cedule na míru. Pro nezávaznou poptávku nám napište na neons@neons.cz nebo nám jednoduše zavolejte. Kalkulaci Vám uděláme ten samý den.


4. Otázka: Jaké jsou rozměry produktů?

Odpověď: Výrobky jsou rozděleny do dvou kategorií: tvary a písma. Průměrné rozměry tvarů jsou cca 25 cm na výšku a 15 cm na šířku.  Průměrné rozměry nápisu: Průměrná výška písmen je cca od 8-10 cm. Limity nejsou žádné:)


5. Otázka: Jak nainstaluji ceduli?

Odpovědět: Instalace je velice jednoduchá. Buď se to dá uchytit na oboustrannou lepísí pásku nebo na distanční úchyty které jsou v ceně. Zde je ukázka: 

6. Otázka: Co vše dostanu s cedulí?

Odpovědět: V ceně je zahrnuto vše potřebné - podložka z čirého plexiskla (může být z jiného materiálu, za příplatek), trafo, kabel do zásuvky (délka dle přání), dálkový ovladač (za příplatek 350 Kč)/tlačítko pro regulaci jasu svícení (za příplatek (170,- Kč), distanční úchyty (včetně šroubů a hmoždinek).

7. Otázka: Jak dlouho trvá výroba?

Odpovědět: Výroba jedné cedule trvá cca 2 týdny od potvrzení objednávky a uhrazení zálohy. Expresní výroba je možná dle domluvy, za poplatek.

Poslat nezávaznou poptávku